with Nav komentāru

10. BAMPS kongress un 16. apvienotais Riga-Rostoka simpozijs

Jaunākās tehnoloģijas mutes, sejas un žokļu ķirurģijā

No 3. līdz 4. jūnijam 2022. gadā notiks viens no lielākajiem galvas un kakla ķirurģijas pasākumiem Baltijā un Eiropā, kas notiks Rīgā, Latvijā. 10. Baltijas mutes, sejas un žokļu un plastikas ķirurģijas kongress tiks apvienots ar 16. Riga- Rostoka mutes, sejas un žokļu ķirurģijas simpoziju, kurā pievienosies Baltijas un Eiropas vadošie ķirurgi diskusijām par jaunākām tehnoloģijām galvas un kakla ķirurģijas operācijas plānošanā, kā arī tehnoloģiju iesaisti operācijās.

Two day congress will involve keynote speakers like Prof. Andreas Neff, The director and Chairman of Oral and Craniomaxillofacial Surgery & Oral Surgery and Implantology of University Hospital of Marburg, Germany, Prof. Richard Werkmeister, The Head of Department of Oral- and Maxillofacial Surgery of Federal Armed Forces Hospital, Germany and others!

DATUMI
3. - 4. jūnijs, 2022

VIETA

Park Inn by Radisson Riga Valdemara
Krogus iela 1, Riga, Latvia

PASĀKUMI
Piektdien, 3. jūnijā, 2022
Kongresa atvēršanas ceremonija, zinātniskās uzstāšanās, pusdienas un kafijas pauzes.
Konferences "Gala" vakariņas

Sestdien, 4. jūnijā, 2022
Zinātniskās uzstāšanās, kafijas pauzes un atvadu pusdienas
BAMPS Ģenerālā asambleja

SVARĪGIE DATUMI
Agrīnās reģistrēšanās maksa līdz svētdienai, 3. aprīlim, 2022
Tēžu iesniegšana līdz sestdienai, 6. martam, 2022.

ATCELŠANA UN ATMAKSA
Gadījumā, ja sakarā ar valdības ierobežojumiem kongress tiks atcels, zinātniskās uzstāšanās notiks e-vides formātā. Tādā gadījumā, piedalīšanās maksa tiks reducēta uz 75 Euro un atlikusī summa tiks atskaitīta atpakaļ uz dalībnieka bankas kontu.

Priekšlaicīga voluntāra atteikšanās no dalības pasākumā būs iespējama līdz piektdienai, 6. maija, 2022. gadam. Dalībnieks varēs saņemt atpakaļ pilnu dalības samaksu, izņemot datu apstrādes maksu 25 Eiro vērtībā.

NAKTSMĪTNES
Lai pieteiktos naktsmītnes rezervācijai, lūdzu, kontaktējaties ar pasākuma organizatoriem caur epastu, minot vēlamās istabas prasības, ierašanās un izbraukšanas datumus, kā arī vēlamo izvēlēto viesnīcu.

Detalizētāka informācija par vietu, kur notiks kongress, tēžu iesniegšanas datumiem, dalības maksām, lūdzu, klikšķiniet šeit!

Leave a Reply