Sertifikācija

Latvijas mutes, sejas un žokļu ķirurgu sertifikācijas process seko Eiropas sejas, galvas un žokļu ķirurgu associācijas kritērijiem. Lai ķirurgs atbilstu sertifikācijai Latvijas mutes, sejas un žokļu ķirurgu asociācijā, ķirurgam ir jāizpilda 2 galvenie kritēriji: 1. Divas augstākās izglītības (MD. un DDS.), 2. ķirurgs ir pabeidzis mutes, sejas un žokļu ķirurgu apmācības pēc Eiropas sejas, galvas un žokļu ķirurgu associācijas kritērijiem. Vairāk par kritērijiem Jūs varat atrast zemāk tabulā.

EACMFSSertifikācijaLĀB
Zemāk piedāvādā saite (EACMFS) piedāvā rekomendācijas un vēlamos kritērijus, lai ķirurgs atbilstu mutes, sejas un žokļu ķirurģijas sertifikātam.

EACMFS


Zemāk piedāvātā saite ir iespēja apskatīt kritērijus un nepieciešamās veidlapas sertifikācijas un resertifikācijas procesam pēc Latvijas Ārstu Biedrības (LĀB) nostādnēm.

LĀB kritēriji

Latvijas Ārstu Biedrība ir atbildīga sertificēt un resertificēt Latvijas ārstus pēc to specialitātēm. Pirms Latvijas Ārstu Biedrība var sertificēt speciālistu, konkrētās asociācijas valde izskata un apstiprina pieteikumu.

LĀB kontakti